Facebook LinkedIn E-mail Twitter

Wie zijn wij

Coördinator WerkServicePunt Zeeuws-Vlaanderen

300_foto_ronald.jpg

Ronald de Back
Contact: r.de.back@wspzvl.nl

 

Arbeidsdeskundige                                                                Adviseur Grensinfopunt

 


Contact:

 

 

 

 300_foto_roy.jpg

 Roy van Eeckhout
 Contact: r.van.eeckhout@wspzvl.nl

 

Consulenten Werkgever 

Nelleke de Hullu
Contact: n.de.hullu@wspzvl.nl

 

 

Els Dupont
Contact: e.dupont@wspzvl.nl

Jobhunters

300_foto_barbra_2014.jpg

Barbra Boddaert
Contact: b.boddaert@wspzvl.nl 

 

 

Bert Bruggeman
Contact: b.bruggeman@wspzvl.nl

150_miranda.jpg
Miranda Baarends
Contact: m.baarends@wspzvl.nl 

 

150_bahar2.jpg
Bahar Durgun
Contact: b.durgun@wspzvl.nl 

 

 

 

 

 

 Jobhunter BBL  Jobhunter SVO/PRO

 
300_foto_lidy_renout.jpg

Lidy Renout
Contact: l.renout@wspzvl.nl

 

 

Brigit de Koster
Contact: b.de.koster@wspzvl.nl

 

 

Consulenten Jongerenloket  

300_foto_peter.JPG

Peter Verploeg
Contact: p.verploeg@wspzvl.nl

 

 

 300_foto_eveline_moes.jpg

 
Eveline Moes
Contact: e.moes@wspzvl.nl

 Jongerencoach                                                                   Jobcoach

  300_foto_gerda.jpg

Gerda schout
Contact: g.schout@wspzvl.nl

 

 

 

 300_foto_ester_callafon.jpg

Laura Doens
Contact: l.doens@wspzvl.nl

 

Team Administratie 

 300_ann.jpg

Ann Borm
Contact: a.borm@wspzvl.nl

 

  300_foto_linda_042016_1.jpg

Linda Nolet
Contact: l.nolet@wspzvl.nl

 

 300_foto_femke_042016.jpg

Femke Naessens
Contact: f.naessens@wspzvl.nl